YULA MERDİVEN ASANSÖRÜ

Hem düz hem de kavisli merdivenler için uygun Yula, iç mekan ve dış mekanlarda, dubleks ve triplex villalarda ve showroomlar da güvenle kullanılır. ADA PVAG uyumu ile lüks yatlar, yük ve yolcu taşıyan gemiler, liman ve marinalar, sahil ve deniz kenarlarında bulunan villa ve yalılarda hiç bir değişiklik yapmadan kolayca uygulanır.

ŞİMDİ SATIN AL

KIVRIMLI ASANSÖR

Yatay erişebilirlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere çift ray teknolojisi ile tasarladığımız ağır hizmet tipi Yula 7. nesil Engelli Merdiven  Asansörleri beklentilerinizi karşılar.

Alanında uzman proje mühendislerimiz tarafından yapılan ücretsiz keşif hizmeti sonunda size ve yapılarınıza en uygun merdiven asansörü modeli seçimi ile başlayan projeleriniz yapılarınız için mükemmel asansörlere dönüşür. Üretim montaj ve devreye alma aşamalarından geçen süreç sürekli eğitim programlarımıza katılan deneyimli montör ekiplerimiz tarafından yapılan kurulum, tüm güvenlik kontrolleri ve yapılan performans testleri sonucunda servise verilir.

yula merdiven asansörü

EKSTRA TEKNOLOJİ

DEVAS & merdiven asansörleri 10 m ve üzeri seyir mesafesi söz konusu olduğunda ray üzeri enerji beslemesi ile yoğun trafiği olan alanlarda kullanabileceğiniz mükemmel Merdiven kenarı engelli asansörü’dür.

yula platform asansörü

DC Bara Teknolojisi

Engelli merdiven asansörleri çoğunlukla akü yada batarya grupları ile çalıştırılır ve bunların 1 yılı geçmeyen ömürleri ile sürekli yenilenmeleri gerekir. Uzun seyir mesafelerinde yada trafiği yoğun olan mekanlarda kullanımı akünün şarjının bitmesi nedeni ile kesintiye uğrar. Devas merdiven asansörleri epoksi boyalı alüminyum raylar üzerinde bulunan bakır bara, 304 kalite kromdan imal edilmiş gramayer dişli ve benzersiz helis tahrik kutusu ile trafiği çok olan, uzun seyir mesafelerinde kesintisiz bir hizmet sağlar.

yula engelli merdiven asansörü

Sevdikleriniz için güvenilir ürünler seçin

CE ve ISO sertifikalarına sahip olan Yula anti ezilme, anti kırılma ve anti çarpma sensörleri ile donatılmıştır. Aşırı yük sensörü ve farklı seyir hızları ayrı bir seçenek olarak kullanılabilir. Engelli merdiven asansörü Avrupada yerleşik Udem Adriatic belgelendirme kuruluşundan sertifikalandırılmıştır.

İthal ürünler de yaşanan 6-8 haftadan başlayan uzun teslim süreleri ve ekstra maliyet getiren yedek malzeme, nakliye, gümrük, antrepo ve vergi gibi yorucu ve külfetli süreçler Yula Merdiven Asansörü ile tarih olmuştur.

En hızlı platform merdiven asansörü üreticisiyiz!

Asansör sistemlerinin performansı ve ömrü periyodik bakım hizmeti ile doğru orantılıdır. Yetkili servislerimiz ile yapacağınız bakım paketleri ile her merdiven asansörü 10 yıl malzeme ve 5 yıl imalat garantilidir.

Devas merdiven asansörleri 5 yıl garantilidir !

Firmamız arge birimi tarafından geliştirilen senkron driver ünitesi ile hız ayarı, kalkış ve duruş rampası, motor aşırı akım ayarı, manyetik fren kontrolü gibi başka hiçbir markada  bulunmayan ek özellikler ile donatılmıştır.

Yumuşak kalkış ve duruş ile konforlu asansörler

Elektronik olarak izlenen manyetik fren aktif olmadığında sistem kendini otomatik korumaya alır. Fren ve motor akımı, motor hızı anlık takip edilir ve bluetooth ile mobil uygulamalı arayüz programından online takip edilebilir.

Güvenliğiniz bizim için önemlidir

Hayatınızda bir defa alacağınız sistemler ithal ürünler de servis, bakım, yedek malzeme temini gibi  aşırı maliyetler ve uzun teslim sürelerini beraberinde getirir.  Devas, tedarikçi yada bayi olmayıp üretici bir kurumdur.

Neden Devas Merdiven Asansörü Seçmelisiniz?

Duvar askı aparatları ile dar alanlara monte edilebilir ve yer kaplamaz. Yaşlı ve Tekerlekli sandalye asansörü olarak kullanıldığı gibi bebek arabası için de uygundur.

Mobil uygulaması ile android uyumlu cep telefonları üzerinden basit ve kullanışlı arayüz uygulaması asansörünüzün tüm parametrelerini değiştirme olanağı sağlar. Cihaz üzerindeki tüm hata ve arızaları görebilir ve bypass edebilirsiniz.

yula platform asansörleri