TÜP ASANSÖR

Devas TUBE oval yapısı ile en küçük ve dar merdiven boşluklarına kolayca uygulanır. Şaft ihtiyacı olmayan kendi modüler yapısı ile Tube 21 m seyir ve 7 durağa kadar güvenle uygulanır. Oval cam kapıları ve yuvarlak cam kabini ile evlerinizde aydınlık ve ferah ortamlar yaratır. Panoramik tip görünümü şık ve modern çizgileri ile evlerinizde geleneksel asansör modelleri dışında kusursuz oval hatları ve yuvarlak yapısı ile küçük asansör arayanların gözdesidir.

ŞİMDİ SATIN AL

OVAL EV ASANSÖRÜ

Çeyrek asırlık tecrübemizle panoramik görünümü şık ve modern çizgileri ile evlerinizde geleneksel asansör modelleri dışında kusursuz oval hatları ve yuvarlak yapısı ile en küçük asansör arayanların gözdesidir.

Devas TUBE tüp asansörü yeni ev sahibi olan veya evlerini yenilemek isteyenlerin aklındaki inşaat maliyeti, ruhsat veya kuyu çukuru sorunlarını yuvarlak yapısı ve 5 cm kabin kalınlığı ile spiral şeklindeki merdiven boşluklarına, yapılarınızın dekorasyon stilini bozmadan monte edilir. Yuvarlak cam kaplamaları, oval cam kapısı, yuvarlak cam kabini ve cam kabin tabanı ile tarzınızı yansıtan şahane bir görünüm sağlar. 3 fazlı veya tek fazlı ev elektriği (110~230Vac 50-60 Hz) ile çalışacak aksam ve özel donanımlarla üretiyoruz.

YUVARLAK EV ASANSÖRÜ

Mükemmel bir ev asansörü olan Tube, panoramik görünümü, fiber karbon kaplaması, aydınlık ve ferah alanlar sunar. Asansör kuyusu ve makine dairesi gerektirmeyen yapısı ile en küçük alanlara kolayca monte edilebilir.

VAKUM ASANSÖR

DEVAS & TUBE ASANSÖR enerji kesilmelerinde otomatik devreye giren ups kurtarma sistemi ve sesli anons sistemi VSR ses asistanı standarttır. Küçük asansör ihtiyaçlarınız için en modern çözümdür.

Ev Tipi Tüp Asansör

Devas Tüp Asansör

Tube Ev Asansörü ile hayatınıza renk katın.

Dekoratif krom kaplamaları güçlü modern çizgileri ile kuyusuz ev asansörleri evlerinizin dekoruna uyum sağlar. Katlar arası görüşünüz daima açık kalsın. Modüler üretim teknolojisi silim yapısı ve özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ile şafttan cam kapılara, dış cephe oval cam kaplamaları ve renklerine kadar 5 dil sesli anons sistemi ile tüp asansörünüzün nasıl görünmesini istediğinizi seçebilirsiniz.

Residential Elevator

Tüp Asansör

Mevcut zemine kurulum

Evinizin dekorunu değiştirmeden silindirik, sarmal veya spiral merdiven içerisinde yükselen Tube ile stilinizden taviz vermeyin. Farklı çap ve seyir ölçüleri ile her mekana özel tasarlanır. Tube vvvf elektrik sürüş sistemi ile konforlu ve güvenli bir sürüşü garanti eder.

Luxury Home Elevators

Devas ev içi asansör, müstakil ev asansörü, ev tipi asansör, dublex ev asansörü, villa asansörü veya daha farklı isimler ile anılsa da hiç birisi  ruhsata tabii olmayıp makine dairesi gerektirmez,

Kuyu dipsiz asansör sistemleri

Normal asansör sistemleri her yıl sarı yeşil veya mavi etiket gibi muayene işlemlerine tabii olmalarına rağmen Devas Ev tipi asansör sistemleri veya müstakil ev asansörü muayeneye tabii değildir.

Muayene gerekmez

Devas ev asansörü iç mekan uygulamalarında kullanıldığı gibi ev içi asansör için yeterli alanı olmayan yapılarınız da polyester dış cephe boya sistemi ile dış mekan tipi bina dışı asansör uygulamalarına uygun üretilmektedir.

Bina dışından asansör

Makine emniyeti yönetmeliği 2006/42/AT ve TS EN 81-41 standartlarına uygun autocad formatında ev asansörü dwg ölçü veya pdf formatında buradan ulaşabilirsiniz.

Devas ev asansörü DWG

Gelişen teknoloji ile birlikte hidrolik sistemlerde Alman kalitesi ve teknolojisi Blain hidrolik valf blokları ile üretilen L karkas Hidrolik Asansör Sistemleri 2 yıl imalat ve 10 yıl yedek malzeme garantisi ile sunulur.

Hidrolik ev içi asansör

Devas Ev asansörü İstanbul bölge müdürlüğümüz, Ev Asansörü İzmir bölge, Ev Asansörü Ankara bölge, Ev Asansörü Antalya, Ev Asansörü Muğla ve Ev Asansörü Konya bölge faaliyet ve hizmetlerimiz vardır.

Devas asansör faaliyet bölgelerimiz

Tüm ihtiyaçlarınıza uygun ürünü sunmak için tasarladığımız yuvarlak model, keskin hatlar içermeyen yapısı ile evlerinizi geleceğe hazırlayın.

Özel tasarımlarımız isteğe bağlı binlerce renk seçeneği pvc, halı veya ahşap kaplama taban ile sunulur. Hight glass led aydınlatmalı tavanı ve tümleşik brail alfabeli buton takımı ve cam kaplamaları yapılarınızın aksesuarına uyum sağlar.

residential elevator
DETAYLI BİLGİ

“Tube ev asansörü” “dublex ve triplex villa tipi asansör” “asansör kuyusu ve ruhsat gerektirmeyen villa asansörü” “kuyu dibsiz asansörler” “en ideal ev asansör modeli” “dublex ev asansörü” “ev tipi asansörler” “ev içi asansör” “homelift” “kuyu dipsiz homelift” “villa asansörü” “hidrolik kuyusuz asansör” “panoramik ev asansörü”

Google arama terimleri

“bina içi asansör” “villa asansörleri” “ev asansörleri” “dış mekan hidrolik ev asansörü” “ev asansör sistemleri” “ev içi engelli asansörü teknik özellikleri” “camlı ev asansörü modeli” “ev asansörü ölçüleri” “panoramik model ev asansörü” “ekonomik ev asansörleri” “ev asansörü ölçüleri nedir”

Google anahtar kelimeler

“müstakil ev asansörü” “dublex ev asansörü” “ev asansörleri” “müstakil ev asansörü fiyatları” “dublex daire asansörü” “kuyu dipsiz asansör” “panoramik tip ev asansörü” “ev tipi asansörler” “dış cephe ev asansörü” “ev içi hidrolik asansör” “dış mekan ev asansörü” “ev tipi asansör modellerimiz” “homelift tipi ev asansörü” “ev içi asansör modelleri”

Bizi Google de arayabilirisiniz

“kabinli villa asansörü” “devas tüp asansörü” “triblex ve dubleks daireler için ev asansörü” “müstakil ev asansörü” “dubleks asansör” “panoramik ev asansörü çözümleri” “en küçük asansör sistemleri” “hidrolik ev asansörü” “ev asansörü uygulamaları” “dubleks ve tripleks villa tipi daire asansörü” “kabinli ev tipi asansör”

Google arama öbekleri

“tüp asansör” “yaşlı asansörü” “villa veya dublex ev asansörü nerelerde kullanılır?” “dış ortam ev asansörü” “panoramik ev asansörleri” “villa asansörlerimiz” “müstakil ev asansörleri” “villa asansörü fiyatları” “ev içi asansör fiyatları” “tek kişilik asansör fiyatları” “2 kişilik asansör fiyatları”

Bizi bu anahtar kelimeler ile arayabilirsiniz

“panoramik asansör” “hidrolik asansör modeli” “dışarıdan villa asansörü” “devas müstakil ev asansörü” “devas panoramik ev asansörü” “dubleks ev asansörleri fiyatları” “dubleks ev içi asansör fiyatlar” “dubleks daireler için asansör” “basit ev asansörü” “pratik ev asansörü”.

Anahtar kelimeler