Devas Katlanabilir Merdiven Tipi Engelli Asansörü hasta yaşlı yürüme zorluğu çeken ve merdiven inip çıkmakta zorlanan kişiler için ruhsat gerektirmeyen 0,15m/sn hız ile çalışan yatay hareketlilik ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarladığımız iç mekan Doru engelli merdiven asansörü ve dış mekan engelli döner merdiven asansörü modelidir.

Doru platform tipi döner merdiven kenarı engelli asansörü, bir merdiven üzerindeki en pratik ulaşım aracıdır. Tekerlekli sandalyeleri veya merdiven çıkmakta zorlanan insanları katlanabilen sandalyesin de oturarak kolayca taşıyabilir. Mobil uygulaması ile cep telefonları üzerinden tüm parametrelerini değiştirme olanağı sağlar. Cihaz üzerindeki tüm hata ve arızaları görebilir ve bypass edebilirsiniz. Dış mekan platform merdiven asansörü daha rahat kullanabilmeniz için birçok dilde VSR sesli asistanınız sizleri yönlendirir.

  • platform tipi merdiven asansörü
  • engelli merdiven asansörü

Katlanabilir Platform Tipi Merdiven Asansörü için bütçe konusunda kamu teşvik ve desteklerinden yararlanmanız için sizi yönlendiriyoruz. Devas Merdiven Asansörleri Katma Değer Vergisi Kanunu 3065 sayı 4-s bendine istinaden vergiden muaftır.

Katlanabilir Merdiven Tipi Engelli Asansörü

Tüm aracıları ve bunların oluşturduğu maliyetleri ortadan kaldırıyor size ve sevdiklerinize yüksek teknoloji ile konforu en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ile ürettiğimiz Doru platform merdiven asansörü veya düz ve kavisli (döner merdiven asansörü) yatay merdiven asansörü fiyatı için firmamız pazarlama departmanı ile irtibat kurabilir ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Platform Tipi Merdiven Asansörü

Platform tipi engelli merdiven asansörü kurulum işlemini, kullandığımız ileri teknolojiler ve yılların deneyimi ile kolayca, verimli, karışıklık olmadan, mekanlarınıza uygun yapıyoruz.

Hem düz hem de kavisli merdivenler için uygundur. Dar merdiven yapıları için duvar askı aparatları ile duvara monte edilebilir ve minimum yer kaplar. ADA PVAG uyumu ile lüks yatlar, yük ve yolcu taşıyan gemiler, liman ve marinalar, sahil ve deniz kenarlarında bulunan villa ve yalılarda yatay tip merdiven platformu güvenle kullanılır. Yapılarınız da hiç bir değişiklik yapmadan kolayca uygulanır. Ev elektriği çalışan yatay merdiven platformu veya yatay merdiven asansörü ölçüleri için proje uzmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz ve kredi kartına taksit ile sahip olabileceğiniz online satış mağazamız Evasansoru.com.Tr adresini ziyaret ediniz.