EV ASANSÖRÜ

İnşasında asansör kuyusu ve kuyu dibi olmayan müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, dublex ve triplex villa tipi yapılarda uygulanmak üzere tasarlanmış mükemmel asansördür. Ev Asansörü ruhsat gerektirmez ve iç mekan veya dış mekan kullanımına uygundur. Cam kaplamaları ile panoramik kabini her zaman aydınlık ve refah bir kullanım sağlar.

ŞİMDİ SATIN AL

HOMELİFT EV ASANSÖRÜ

Hasta yaşlı yürüme zorluğu çeken ve merdiven inip çıkmakta zorlanan kişiler için uygun asansör kuyusu ve ruhsat gerektirmeyen 15 cm/sn hız ile çalışan ekonomik kuyu dipsiz asansörlerdir.

Şık ve modern led aydınlatmalı tavanı ve buton takımını birleştiren PATENTLİ tasarımlarımız, yapılarınızın veya evlerinizin aksesuarları ile bütünlük sağlar. Halı veya ahşap kaplamalı tabanı ve keskin hatlar içermeyen, patentli kabin tasarımlarımız binlerce renk seçeneği evlerinizin dekorasyonuna uyum sağlar. Güvenlik, konfor ve verimlilik için tasarlanmış ev asansörü, evinizin dekorunu değiştirmeden minimum inşaat masrafı ile ısı kaybını önlemek için geliştirilen sandviç panel ve cam kaplamaları ile üretilir.

PANORAMİK EV ASANSÖRÜ

DEVAS & Panoramik ev tipi asansör sistemleri kullanım kolaylığı, pratik montajı ve yapılarınız için uygun maliyetleri ile gece gündüz kullanabilirsiniz.

Ev Tipi Asansör Teknolojileri

Dublex Ev Asansörü

Kendi Asansörünüzü Tasarlayın

Modüler üretim teknolojisi silim yapısı ve özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ile şafttan kapılara, dış cephe kaplamalarından cam kaplamaları ve çatı renklerine ve hatta kabine kadar tam boy cam kapıları ile ev asansörünüzün nasıl görünmesini istediğinizi seçebilirsiniz. Additional info approximately casumo.

Villa Asansörü

Standart Özellikler

Farklı platform ve kabin ölçüleri ile her mekana özel tasarlanan hidrolik ve sonsuz vida tahrikli 150 Kg’dan 500 Kg’a ve 2 duraktan 16 durağa kadar çok geniş bir taşıma kapasitesine sahiptir.

Devas ev içi asansör, müstakil ev asansörü, ev tipi asansör, dublex ev asansörü, villa asansörü veya daha farklı isimler ile anılsa da hiç birisi  ruhsata tabii olmayıp makine dairesi gerektirmez,

Kuyu dipsiz asansör sistemleri

Ev Tipi Villa Asansörü

Şık ve modern hight glass led aydınlatmalı tavanı soft çizgileri kullanım kolaylığı pratik montajı ve minimum inşaat masrafı ile en ekonomik asansör modelidir.

Özel tasarımlarımız ile isteğe bağlı binlerce renk seçenekleri pvc, halı veya ahşap tabanı, hight glass led aydınlatmalı tavanı ve tümleşik brail alfabeli buton takımı ile cam kaplamaları yapılarınızın aksesuarlarına uyum sağlar.

DETAYLI BİLGİ

Mükemmel bir ev asansörü olan Tube, panoramik cam veya şeffaf kırılmaz fiber karbon kaplaması, aydınlık ve ferah alanlar sunar. Asansör kuyusu ve makine dairesi gerektirmeyen yapısı ile en küçük alanlara kolayca monte edilebilir. Otomatik ve manuel kurtarma sistemlerine sahip olan Tube, tamamen otomatik olup bir düğmeye dokunarak hareket eder.

IŞIĞINIZ KESİLMESİN

Ev Asansörü ölçü boyut ve projelerini bulabileceğiniz DWG dosyasını buradan indirebilirsiniz.

Özel tasarımlarımız ve proje hizmetlerimiz kapsamında asansör ölçüleri ile ev asansörü ölçü, ev tipi asansör ölçüleri DWG formatında indirmek için tıklayınız. Müstakil ev asansör ölçüleri ölçü ve boyutları panoramik ev asansörü ölçü ve projeleri, Dublex daire için asansör ölçü ve tasarımlar.

devas ev tipi villa asansörü