ENGELLİ ASANSÖRÜ

Engelli kişiler için tasarlansa da bebek arabalı küçük çocuklu aileler, hasta yaşlı veya yürüme zorluğu çeken bireyler ile geçici rahatsızlıkları olan ailelerin daha iyi bir yaşam sürmeleri için %92,7 yerlilik oranı ile Devas Kayseri Engelli Asansör Sistemleri tarafından geliştirilip üretilen tekerlekli sandalyeler için uygun hidrolik tahrik ve sonsuz vida milli asansörler en iyi ve en modern makinelerdir.

ŞİMDİ SATIN AL

KAPALI TİP ENGELLİ ASANSÖRÜ

Türkiye’de sadece firmamızda bulunan sonsuz vida mili imalat hattı ile ürettiğimiz güvenli sonsuz vida teknolojisi ile sessiz ve sarsıntısız bir seyahati garanti ediyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınıza uygun ürünü sunmak için kendinden destekli modüler ince shaft sistemi ile tasarladığımız kapalı tip engelli asansörleri hidrolik sürüş sistemi veya sonsuz vida tahrik sistemi ile üretilir. Vidalı pompalar, dalma motor ve çift hızlı yumuşak kalkış ve duruş özelliğine sahip hidrolik üniteler güvenli ve konforlu bir seyahat sağlar. Dış mekan engelli asansörü outdoor konseptinde en iyi dış cephe engelli erişim çözümleri sunmak için anti korozyona karşı polyester dış cephe fırın boya ile üretilmektedir.

sonsuz vida mili imalatı

HİDROLİK ASANSÖR

DEVAS & hidrolik engelli asansörü ısı kaybını önlemek için geliştirilen sandviç panel ve cam kaplamaları ile -40°/+45°sıcaklıklara uygundur.

GL400 engelli asansörü ölçüleri

Dikey tip kapalı engelli platformu kamuya açık alanda kullanılacak standart ölçüleri 1600×1600 mm dış ölçü ve 1100*1400 mm platform ölçüsü ile üretilmektedir. TS EN 81-41 Avrupa normları gereği, tam olarak engelsiz bir erişimin sağlanması için asgari 800×2000 mm ölçülerinde otomatik çalışan kapı sistemi ile dizayn edilmektedir. Farklı yapı ve apartmanların fiziki durumlarına özel ölçülerle de imalat yapılmaktadır. Tekerlekli sandalye ile kullanım için kamusal alanlar hariç minimum platform ölçüsü 900×1200 mm, ayakta yada katlanabilir koltuk ile oturarak kullanabilmek için minimum engelli asansörü ölçüsü 710×1000 mm ebatlarında üretilmektedir. Bir engelli asansörü alım kararı verdiğinizde sadece yapınızın ölçülerine uygunluğunu değil, gelecek için de tekerlekli sandalye ile kullanım için engelli asansörü ölçüsünün uygun seçim olduğunu düşünmeniz gerekir.

Devas engelli asansör sistemleri ölçü

Minimum engelli asansörü ölçüsü; çelik asansör kulesi dış ölçüsü 1.100*1.100 mm, platform ölçüsü 600*900 mm, kapı 600*2.000 mm ve 150 kg taşıma kapasitesine sahip olup ayakta kullanım için uygun 1 kişiliktir. 2 kişilik engelli asansörü ölçüsü; çelik asansör kulesi dış ölçüsü 1.200*1.200 mm, platform ölçüsü 700*1.000 mm, kapı 700*2.000 mm ve 200 kg taşıma kapasitesine sahip katlanabilir oturak ile kullanım içindir. Yüksek konfor ve en üst düzeyde güvenlik standartları ile üretilen platform engelli asansörleri kullanımı basit, hareket kabiliyeti yüksek, güvenilir, kaliteli ve benzersiz tahrik sistemleri ile tüm dünyada kullanılmaktadır.

Dikey kuyusuz engelli asansörü yaşlılar ve yürüme problemi olan kişilerin kullanımı için ürettiğimiz tekerlekli sandalyenin girebileceği tarzda, dış mekana uygun engelli asansör çözümleri. Kapalı tip engelli asansörleri iç mekan ve dış cephe dikey kapalı tip engelli asansörü özellikleri ve fiyatı için web sitemizi ziyaret ediniz .

Dikey kuyusuz engelli asansörü

Türkiye’ de tek üreticisi olduğumuz sonsuz vida mili imalat hattı ile 6 metreden daha uzun bir seyir uzunluğu ile çalışan, Devas marka sonsuz vidalı kapalı engelli asansörü yelpazesi söz konusu olduğunda sessiz ve sarsıntısız ürünlerimiz benzersizdir.

Engelli asansörü alırken neden bizi seçmelisiniz ?

Çalışma ortamında ve kamusal alanda, yokluğu veya varlığı nedeniyle işleyişi sınırlayan ve engellilik yaratan faktörleri ve mimari yapısı uygunsuz merdivenler için dikey hareketlilik ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarladığımız Devas GL400 Kapalı tip engelli asansörü’dür.

Kapalı engelli asansörü

Üretimini yaptığımız dikey tip sonsuz vidalı kapalı engelli platformu veya hidrolik engelli platformu çeşitli fonksiyonel özellikleri , iç mekan ve dış mekan tasarım seçenekleri ve yüksek performanslı olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliştirilmiştir.

Kapalı Tip Dikey Engelli Platformu

Bir kişinin evinde ve çalışma ortamında ve hatta kamusal alanda, yokluğu veya varlığı nedeniyle işleyişi sınırlayan ve engellilik yaratan faktörleri ortadan kaldıran insanları katlar arasında yatay veya dikey platform tipi veya kabinli düşük hızlı totman (bas git-bırak dur) prensibi ile çalışan makinelerdir.

Devas Engelli Asansörü nedir?

Küçük bir ev aleti kadar enerji tüketen Devas engelli asansörü Omron invertör sistemi ve benzersiz bir sürüş sistemi ile evsel enerji tüketiminizi düşürür.

Alanında uzman mühendislerimiz tarafından yapılan ücretsiz keşif hizmeti sonunda size ve yapılarınıza en uygun kuyusuz dikey engelli asansörü modeli seçimi ile başlayan projeleriniz yapılarınız için mükemmel asansörlere dönüşür.

engelli platform asansörü

Vidalı milli ASANSÖR

DEVAS & sonsuz vidalı milli asansör geliştirilmiş kovan sistemi, bronz emniyet somunlu ve triger kayış sistemi ile ses ve sarsıntı oluşturmaz.

Kapalı engelli platform asansörü ölçüleri proje ve tasarımları DWG autocad dosya tipi indirmek için yandaki görsele tıklayınız.

Engelli Platform Ölçüleri Kapalı Tip Dikey Engelli Platformu Ölçüleri Kapalı tip platform ölçü ve dwg dosyası Platform kabin içi ölçüleri engelli platform asansörü ölçü ve kuyu Kapı ve kabin Ölçüleri.

hidrolik engelli asansörü