DORU MERDİVEN ASANSÖRÜ

İnsanlar hastalık, yaşlılık yada geçici rahatsızlıklarından dolayı gündelik yaşam tarzlarını değiştirmek zorunda kalabilirler. Erişebilirlik alışkanlıklarını özgürlüklerinin kısıtlanması olarak gören bireylerin, DORU engelli merdiven asansörü en temel çözümdür. Hayatınızda bir defa alacağınız sistemler yurt dışı kaynaklı ithal ürünler de servis, bakım, yedek malzeme temini gibi aşırı maliyetler ve uzun teslim sürelerini beraberinde getirir. Merdiven asansörü uzmanı Devas tedarikçi bayi yada aracı bir kurum değildir.

ŞİMDİ SATIN AL

PLATFORM ASANSÖRÜ

Devas Ürge teknolojileri kapsamında alanında uzman proje ve tasarım mühendislerimiz tarafından üretimini yaptığımız DORU merdiven asansörü sürekli gelişen teknoloji ile güncel tutup geliştiriyoruz.

Başka hiç bir marka ve model de bulunmayan bluetooth ve wifi bağlantıları ile yazılımları güncel tutuyor android ve ios uyumlu mobil telefon uygulaması ile tüm ayarlarını telefon üzerinden kontrol ediyoruz. Görme yeteneğini kaybeden kullanıcılar için sadece Devas Merdiven Asansörlerinde bulunan VSR akıllı ses asistanı ile tüm hareketlerini ve oluşan arıza ile hataları sesli anons eden özellikler ile donatılmıştır.

platform asansörü

UÇAK ERİŞİM LİFTİ

DEVAS & Doru merdiven asansörü raylar üzerinde bulunan benzersiz bir bakır bara enerji hattı ile 24 Vdc elektriğini raylar üzerinden alır ve trafiği çok olan uzun seyirli uygulamalar da kesintisiz bir hizmet sağlar.

platform merdiven asansörü

Dönemeçli Merdiven Asansörü

Kavisli merdivenler için geliştirilmiş dönüşlü merdiven asansörü dar merdiven yapıları için duvar askı aparatları ile duvara monte edilebilir ve minimum yer kaplar. Yapılarınız da hiç bir değişiklik yapmadan uygulanabilen doğa dostu bir platformdur.

engelli merdiven asansörü

Kavisli Merdiven Asansörü

Donanım ve yazılımları firmamız bünyesinde geliştirilen senkron driver sürüş sistemi ile evsel enerji tüketiminizi azaltır ve karbon ayak izinizi düşürür.

Başka hiç bir marka ve modelde bulunmayan bluetooth ve wifi bağlantıları ile yazılımları güncel tutuyor mobil telefon uygulaması ile platform asansörün tüm ayarlarını telefon üzerinden kontrol ediyoruz.

IOS & Android Uygulama
Firmamız arge birimi tarafından geliştirilen kusursuz bir senkron driver ünitesi ile hız ayarı, kalkış ve duruş rampası, motor aşırı akım ayarı, manyetik fren kontrolü gibi başka hiçbir markada  bulunmayan ek özellikler ile donatılmıştır.
Extra Teknoloji

Türkiye’nin ilk kavisli yatay merdiven asansörü mühendislerimiz tarafından her mekana özel 3D teknolojisiyle tasarlanıp onayınız ile çok kısa sürede üretilir servis edilir ve sertifikalı ekiplerimiz tarafından monte edilir.

Üreticiden direkt tüketiciye

Alüminyum rayları, kromdan imal edilmiş gramayer dişlileri ile dış mekan kullanımına uygun konforlu ve güvenli bir sürüşü garanti eder. Sessiz, enerji tasarruflu  ve benzersiz bir sürüş sistemi ile gece gündüz kullanabilirsiniz.

IP 55 Dış mekan engelli asansörü

Doru Merdiven Asansörü her iki tarafında bulunan otomatik açılıp kapanan güvenlik bariyerleri ve rampaları mevcuttur.

Manüel el ile de açılıp kapatılabilen platformun her iki tarafındaki güvenlik bariyerleri ve rampaları asansörün hareketi sırasında kilitlenir ve sadece asansör alt ve üst durak noktalarında iniş ve binişin yapılacağı taraf açılır.

doru merdiven asansörü
katlanabilir yatay tip engelli asansörü

Yaşlı merdiven asansörü Engelli merdiven asansörü sahibinden Apartman ıcı merdiven Asansörü Merdiven Asansörü fiyat listesi Merdiven Asansörü kaç lira Merdiven tipi Engelli Asansörü Fiyatları Engelli Asansör Çeşitleri Koltuklu merdiven asansörü Koltuklu merdiven tipi yaşlı asansörü

Merdiven asansörü ile ilgili aramalar

Yaşlı merdiven asansörü Engelli merdiven asansörü sahibinden Seyyar asansör fiyatları Merdiven Asansörü fiyat listesi Merdiven Asansörü kaç lira Merdiven tipi Engelli Asansörü Fiyatları Dış mekan engelli Asansörü Merdiven yük asansörü Seyyar asansör fiyatları Koltuk asansörü Koltuk tipi merdiven asansörü

Yaşlı merdiven asansörü ile ilgili aramalar

Doru Engelli Merdiven Asansörü ölçü proje çizimi ve autocad DWG dosyasını burada bulabilirsiniz.

Engelli merdiven asansörü dwg Engelli asansörü dwg indir Engelli merdiven dwg Katlanabilir yatay tip dönüşlü engelli platform asansörü çizim pdf Yatay engelli platformu çizimi DWG engelli merdiven asansörü yatay tip engelli platform asansörü proje ve dwg çizimlerini indirmek için görsele tıklayın.