Devas Hidrolik Ev Asansörü zarif tasarımı, platform boyutları, panoramik cam veya sandwich panelleri, çeşitli renkler, paslanmaz çelik detaylar, spot ışıkları ve 3 farklı dil seçimi pek çok alternatifin sadece bir kısmıdır. Çeşitli fonksiyonel özellikleri , iç ve dış mekan tasarım seçenekleri ve yüksek performanslı olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliştirilmiş güvenle kullanabileceğiniz mükemmel ev içi asansörler dir.

Her mekana kolayca kurulabilen, özel talepleriniz doğrultusunda en son teknolojiyi kullanarak kesintisiz çalışan çözümler üretmekteyiz. Coğrafi nedenlerden dolayı en iyi dış mekan kullanımı için ürettiğimiz ev tipi homelift ev asansörü anti-korozyona karşı galvaniz tesislerimizde boya öncesi galvanizleme işlemine tabi tutularak metal aksamların krozyon oluşması engellenir.

  • hidrolik ev içi asansör

Yüksek enerji verimliliği, sessiz çalışan konforlu sürüş sistemi, halı veya ahşap kaplamalı tabanı, radüslü çelik konstrüksiyonu, şık led aydınlatmalı Patentli butonyer tavanı, sessiz ünitesi ile eviniz için güvenli en iyi teknolojiler kullanılarak üretilmiştir.

Yapılarınız da özgürlük hissi verecek ev tipi villa asansörü sistemleri kullanım kolaylığı, düşük inşaat maliyeti, pratik montajı ve kuyu çukuru gerektirmeyen yapısı ile ruhsat gerekmez. Yumuşak ve soft hatları ve binlerce renk seçeneği ile evlerinizin dekorasyonuna tam olarak uyum sağlar. VVVF invertör sürüş sistemi ve ev elektriği ile çalışan asansörlerimiz evsel enerji tüketiminizi azaltır ve karbon ayak izinizi düşürür.

Ev Asansörü (Home Lift) Tasarım ve Projelendirme

Yapılan keşif ve alınan ölçüler neticesinde en doğru tasarım ile başlayan projeleriniz yapılarınız için şahane ev tipi villa asansörlerine dönüşür. Ev asansörü ölçüsü standart olarak 100×120 cm dış alan ile 75x75cm net kabin ölçüsü ile üretilir. Yapılan keşif hizmeti ile farklı ölçülerde imal edilir. 16 durağa kadar uygun olan ev asansörü (Home lift) 15cm/sn hız ile hareket eder.

İkili haberleşme sistemi ve enerji kesilmelerinde otomatik devreye giren Ups ve manuel el ile kurtarma seçenekleri standart paket olarak sunulur. Özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ile ister platform ister kabinli villa asansörü modellerimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Hidrolik ev asansörü konforlu sessiz ve sarsıntısız bir sürüş için Alman malı Settima vidalı pompalar ve çift hızlı Blain hidrolik üniteler ile imal edilir. Sahil ve Deniz kenarlarında villa, yazlık, teras kat, dublex ve triplex gibi çok katlı yapılarda iç ve dış mekan kullanımına uygundur.