Devas Açık tip Engelli Platformu inşaat aşamasında yada projesinde asansör kuyusu ve kuyu dibi olmayan müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, dublex ve triplex villa tipi yapılara uygundur. Okul, camii, otel, rehabilitasyon merkezleri, mağazalar ve kurulum alanı dar olan her yerde kullanılır. Core engelli asansörü ruhsat gerektirmez. İç mekan ve dış mekan kullanımına uygundur.

Coğrafi nedenlerden dolayı en iyi dış cephe engelli platform asansörü kullanımı için ürettiğimiz Core engelli asansörü düşük maliyeti ve az yer kaplaması sebebiyle müşterilerimizin en çok tercih ettiği üründür. İç mekan ve dış mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz açık tip engelli asansörü nem, yağmur, kar ve rutubetten etkilenmez. VVVF sürüş sistemi ve güvenli sonsuz vida teknolojisi ile sessiz ve uzun ömürlüdür.

  • açık tip engelli platformu
  • core açık tip engelli asansörü

CORE Açık engelli asansörü standart ölçüleri 1465×1430 mm dış ölçü ve 940×1250 mm dir. İstenildiğinde farklı yapı ve apartmanların fiziki durumlarına uygun özel ölçülerle de imalat yapılmaktadır. Tekerlekli sandalye ile kullanım için ölçü 840×920 mm dir.

Tüm ihtiyaçlarınıza uygun ürünü sunmak için tasarladığımız açık tip CORE engelli asansörü bina içi ve bina dışı asansör uygulamalarında kullanılır. Özel mülk ve kamusal alanlar için ideal olan üretim ve kurulum için en son endüstri standartlarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Ülke çapındaki yerel servis ve bakım hizmetlerimiz ile uzun süreli birliktelikler kuruyoruz.

Açık Tip Engelli Platform Asansörü

Danışmanlık ve planlamadan üretim ve kurulumdan bakım ve servis alanlarına kadar komple proje yönetimini üstleniyoruz. Core açık engelli asansörü Devas Güvenebileceğiniz Mühendislik. Bunu başarmak için, ilk danışmadan ürününüzün teslim edilmesine kadar eksiksiz bir hizmet sunmak önemlidir. Büyük ölçekli bir tesis sağlamak için her bir projeyi mükemmel bir imalat, planlama ve tasarım ekibiyle birlikte çalışıyoruz. Ülke çapındaki servisimiz, asansörlerin yıllarca sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını ve hayatınıza değer katmasını sağlar.

Çeyrek asırlık tecrübemizle üretimini yaptığımız engelli asansörleri, kullanımı basit, hareket kabiliyeti yüksek, kaliteli ve güvenli ürünlerimiz dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Her mekana kolayca kurulabilen, özel talepleriniz doğrultusunda en son teknolojiyi kullanarak kesintisiz çalışan çözümler üretmekteyiz.