ALYA MERDİVEN ASANSÖRÜ

Düz basamaklar için geliştirilmiş Alya modeli dubleks ve triplex daireler, müstakil evler, showroomlar, özel ve kamusal alanlar ile uçak erişim lifti için uygundur. Dış cephe uygulamaları için epoksi boyalı alüminyum ray, 304 kalite kromdan imal edilmiş gramayer dişli ve benzersiz helis tahrik kutusu konforlu ve güvenli bir sürüşü garanti eder. Pas ve korozyon yapmayan malzemelerden üretilir.

ŞİMDİ SATIN AL

EĞİMLİ ASANSÖR

Tüm aracıları ve bunların oluşturduğu maliyetleri ortadan kaldırıyor size ve sevdiklerinize yüksek teknoloji ile konforu en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Devas yıllardır engelli asansör sistemleri kapsamında, yüksek teknolojiye entegre olmuş uzman mühendis kadrosu ile geniş bir ürün yelpazesi sunarak yıllık 3 .000 adetten fazla merdiven asansörü ile üretim faaliyetine devam etmektedir. Yüksek güvenlik standartları ile en rekabetçi marka olarak Evinizin iç tasarımıyla uyum sağlayan katlanabilir platform asansörü yapılarınızın hem iç hem de dış mekan kullanımı için erişilebilir olmasını sağlayan inşaat maliyeti gerektirmeyen ekonomik merdiven asansörüdür.

alya merdiven asansörü

VERGİ MUAFİYETİ

DEVAS & Katlanabilir Merdiven Asansörü için bütçe konusunda kamu teşvik ve desteklerinden yararlanmanız için sizleri yönlendiriyoruz.

alya platform asansör

Türkiye’nin tek merdiven asansörü üreticisiyiz!

İthal ürünler de yaşanan 6-8 haftadan başlayan uzun teslim süreleri ve ekstra maliyet getiren nakliye, gümrük, antrepo ve vergi gibi yorucu ve külfetli süreçler artık tarih olmuştur. Yerli imalatçı avantajı ile Devas sizi bu zahmetli süreçleri yaşatmadan birkaç gün den başlayan teslim tarihleri ile tercih sebebiniz olacaktır.

devas merdiven asansörü

CE sertifikalı Alya Merdiven Asansörü

Dünya standartlarında üretilen merdiven asansörlerimiz en üst düzey güvenlik komponentleri ile donatılmış ve Avrupa onaylanmış kuruluşlarından Udem Adriatic tarafından onaylanmıştır.

Size en uygun Devas merdiven asansörü sahip olmak çok kolay. Kredi kartı ile 12 aya varan taksit ve üretici firma avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Online satış mağazamız
Merdiven asansörü üreticisi Devas her mekana özel esnek üretim yapısı ve özelleştirilebilir seçenekler için iletişim kurabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.
Üretici Firma Devas

Yüksek standartlarda üretilen Devas Merdiven Asansörleri Kayseri de üretilmekte, İstanbul İzmir Ankara Muğla ve Antalya bölge ofislerimiz ile tüm dünyaya ihraç edilmektedir.

Made in Türkiye

Tekerlekli sandalye kullanan insanları otel, okul, hastane, ev ofis ve iş yerlerinde kolayca yatay erişim çözümlerini karşılayan Devas merdiven asansörü 50 metreye kadar erişim sağlar.

Devas Stairlift

Wifi veya bluetooth bağlantısı üzerinden yazılım güncellemesi, kullanım süresi, enerji sarfiyatı, bakım durumu ve herhangi bir sorunu görebilir ve uzaktan çözülebilir.

Wifi & Bluetooth

Özel tasarımı, akıllı yazılımı ile işlevselliğin ve kullanım kolaylığının karışımı ALYA Merdiven Asansörü yaşam tarzınıza uyum sağlayan rakipsiz merdiven asansördür.

225 Kg minimum taşıma kapasite ve standart  7cm/sn hız veya opsiyonel 14cm/sn 2 farklı hız seçeneği, katlanabilir platform üzeri koltuğu gibi opsiyonel seçenekleri ile modern konforlu asansörler.

devas alya merdiven asansörü
katlanabilir merdiven asansörü